Oudernieuwsbrief ivm voorbereiding huiswerk

Maandag 16 maart 2020

Beste ouders en verzorgers,

Vandaag heeft het team van obs Pantarijn hard gewerkt aan de voorbereidingen om het onderwijs op een andere manier vorm te geven. Ook morgen zullen wij hier nog mee bezig zijn. Wij zullen u daarna via de app laten weten hoe wij het onderwijs aan uw kind de komende tijd aan zullen bieden.

Als u dit nog niet heeft gedaan, vragen u nogmaals om de leerkracht van uw kind te mailen en uw juiste emailadres door te geven. Aan de ouders die vandaag geen telefoontje hebben gehad van de juf of meester doen we een dringend beroep om uw juiste telefoonnummer door te geven, ook via de mail van de leerkracht.
Deze gegevens hebben we nodig zodat wij de komende weken onderwijs aan uw kind kunnen geven.

In het overzicht van vanmiddag ontbrak het emailadres van meester Anton van groep 5. Hier volgt nogmaals de lijst met emailadressen:

Groep 1  Elisa Ouwendijk           e.ouwendijk@obs-pantarijn.nl       

Groep 2  Wendy Monster           w.monster@obs-pantarijn.nl       

Groep 3  Mark van Adrichem     m.vanadrichem@obs-pantarijn.nl       

Groep 4  Vivian Kroet                v.kroet@obs-pantarijn.nl       

Groep 4  Linda Freijsen              l.freijsen@obs-pantarijn.nl       

Groep 5  Anton van Atten          a.vanatten@obs-pantarijn.nl

Groep 6  Mirjam Stewart           m.stewart@obs-pantarijn.nl

Groep 6  Nous Vries                  naj.devries@gmail.com

Groep 7  Meral Yigit                  m.yigit@obs-pantarijn.nl       

Groep 8  Jan Willem Witte         jwwitte@obs-pantarijn.nl


Terug

Dubbelstraat 6

3073 LG Rotterdam

010 4 85 11 84

info@nullobs-pantarijn.nl