Contactgegevens ouders en leerkrachten

Maandag 16 maart 2020

Beste ouders,

Vanochtend hebben de leerkrachten de ouders van de kinderen uit hun groep gebeld en gesproken. We vinden het juist in deze tijd belangrijk om goed contact te houden met elkaar. We merken dat niet alle ouders de juiste telefoonnummers doorgeven aan school waardoor we deze ouders niet kunnen bereiken. 
Heeft u geen telefoontje van de juf of meester van uw kind ontvangen, dan hebben wij geen juiste contactgegevens van u. Wil u in dit geval uw juiste telefoonnummer mailen naar de leerkracht van uw kind.

 

Ook vragen we alle ouders voor de zekerheid om de leerkracht van hun kind een mailtje te sturen zodat de leerkrachten ook alle juiste emailadressen van de ouders hebben.

Hieronder vindt u het emailadres van de leerkracht van uw kind:

Elisa Ouwendijk e.ouwendijk@obs-pantarijn.nl gr 1
Wendy Monster w.monster@obs-pantarijn.nl gr 2
Mark  van Adrichem m.vanadrichem@obs-pantarijn.nl gr 3
Vivian Kroet v.kroet@obs-pantarijn.nl gr 4
Linda Freijsen lindafreijsen@gmail.com gr 4
Mirjam Stewart m.stewart@obs-pantarijn.nl gr 6
Nous Vries naj.devries@gmail.com gr 6
Meral Yigit m.yigit@obs-pantarijn.nl gr 7
Jan Willem Witte jwwitte@obs-pantarijn.nl gr 8

Terug

Dubbelstraat 6

3073 LG Rotterdam

010 4 85 11 84

info@nullobs-pantarijn.nl